ZESTAW PROGRAMÓW WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

1. „Nasze przedszkole" - Program edukacji przedszkolnej wspomagający rozwój aktywności dzieci. Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba – Żabińska (z wykorzystaniem kart pracy)

2. „Edukacja Zdrowotna” Krystyna Dudkiewicz, Krystyna Kamińska

3. Ogólnopolski program edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków „Akademia Aquafresh".

4. Ogólnopolski program dla wychowania przedszkolnego "Bezpieczne przedszkole".

5. „Program wspomagania rozwoju, wychowania i edukacji starszych przedszkolaków” Edyta Gruszczyk – Kolczyńska, Ewa Zielińska.

6. "Pan Bóg kocha nas" - Program nauczania religii rzymskokatolickiej dla przedszkolaków ks. Stanisław Łabendowicz nr AZ-0-01/10.

7. "Program nauczania języka angielskiego" - nauczanie przedszkolne (wyd. PEARSON) Dorota Łoś, Mariola Bogucka

8. Program zajęć z gimnastyki korekcyjnej "Gimnastyka korekcyjna na wesoło" prowadząca Jolanta Markowska.

9. Program własny "Zdrowie na talerzu" autorstwa Agnieszki Piekarz i Jolanty Markowskiej.

10. Program własny "Mali artyści" autorstwa Jolanty Markowskiej.

11. Program własny "Mały informatyk" autorstwa Małgorzaty Pawlik-Paduch.